A  Rejtő Sándor Pro Technológia Alapítványt mi, mint kuratórium, örököltük. Ez az örökség súlyos teherként nehezedett ránk, mivel nem létező anyagi forrásból kellett volna a hagyományok alapján egyetemi, főiskolai hallgatóknak ösztöndíjat adni. Ez sajnos megvalósíthatatlan. Időközben a potenciális támogatói háttér, az ipar is átalakult, nagyrészt kivonult az országból.

Egyetlen támpont maradt, Rejtő Sándor neve, mely a megcsappant szakmai társadalmunk összetartó láncszeme. Ezért döntöttünk úgy, hogy kötelességünk fenntartani az Alapítványt és új célokat kitűzve a szakmai összetartás egy bázisaként üzemeltetni.

Csupán az öt kurátorral azonban ez nem fog menni. Számítunk a weboldal olvasóinak aktív támogatására, közleményeikre és a weboldal népszerűsítésére áldozott munkájukra. Gazdálkodó szervezeteknek, cégeknek támogatásuk fejében hirdetési lehetőséget biztosítunk.

Dolgozzunk együtt azért, hogy Magyarországon a jövőben is legyen Szál – Textil és Ruha.