TÁMOGASSON MINKET!

Bár a rendezvény ingyenes, szívesen vesszük a pénzbeli támogatásokat!

Támogatom a rendezvényt!

TÁMOGATÁS

A rendezvény ingyenesen látogatható, de lehetőség van a rendezvény szervezésének, illetve az Alapítvány működésének támogatására adomány formájában az RSPT Alapítvány számlaszámán.

Szervezet neve:                      RSPT-ALAPÍTVÁNY

Szervezet székhelye:             1034 Budapest Doberdó u. 6.

Bankszámla száma:             1161 3008 0138 5100 1300 0004

Szervezet adószáma:           19671767-1-41

Magánszemélyektől kis összegű adományokat örömmel fogadunk. Vállalkozó szervezetek lehetőségeikhez mérten nagyobb összegű támogató hozzájárulását köszönettel fogadjuk, részükre az adományról szóló igazolást megküldjük.
    Támogatását előre is köszönjük, amivel hozzájárul az eseményhez kapcsolódó catering, illetve a technikai háttér biztosításához. A fennmaradó összeget a Rejtő Sándor Alapítvány működési és támogató tevékenységeinek fejlesztésére, további működtetésére fordítjuk. Alapítványunkat szeretnénk megmenteni a megszűnéstől.